Puławskie Środy Pływackie: turniej finałowy - Serwis Turystyczny Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Puławskie Środy Pływackie: turniej finałowy

data aktualizacji: 3 miesiące temu 6.06.2019, odsłon: 321, ~UM Puławy

29 maja i 5 czerwca na pływalni w Hali Sportowej MOSiR odbyły się zawody podsumowujące realizowany w roku szkolnym 2018/19 program nauki pływania – Puławskie Środy Pływackie. W pierwszym terminie startowali uczniowie klas I i II miejskich szkół podstawowych, a w drugim uczniowie klas III i starsi. Od wielu lat w oparciu o miejskie pływalnie organizowane są zajęcia nauki pływania dla wszystkich chętnych uczniów klas I, II i III szkół prowadzonych przez miasto Puławy. Realizacja programu jest dofinansowana z Ministerstwa Sportu i Turystyki z Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach projektu „Umiem pływać”

Program ma na celu wdrażanie od najmłodszych lat nawyków zdrowego stylu życia, rozwijanie świadomości zagrożenia utonięciem, wdrożenie nawyku aktywnego organizowania i spędzania czasu wolnego, zapewnienie prawidłowego rozwoju psychofizycznego, kształtowanie pożądanych postaw życiowych zgodnych z ideą fair play, rozwijanie zainteresowań, uzdolnień, umiejętności i kompetencji sportowych przygotowujących do prozdrowotnej aktywności sportowej oraz rozwoju talentów sportowych.

Wyniki i klasyfikacja końcowa znajdują się w załącznikach.

Załączniki

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
Udostępnij na Google+