Koncert "Osiecka" w POK "Dom Chemika" - Serwis Turystyczny Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Koncert "Osiecka" w POK "Dom Chemika"

data aktualizacji: 9 miesięcy temu 24.09.2021, odsłon: 501, ~UM Puławy
Data i miejce wydarzenia

28.09.2021

POK "Dom Chemika"


Koncert „Osiecka” to najnowsza propozycja muzyczna, którą wraz ze swoimi wokalistami przygotował instruktor, kompozytor i aranżer, Michał Matras.

Agnieszki Osieckiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej teksty należą do kanonu polskiej piosenki poetyckiej i od lat nieprzerwanie zachwycają oraz wzruszają słuchaczy. Twórczość Osieckiej wciąż fascynuje i inspiruje, sprawiając że wielu wykonawców chętnie mierzy się z jej bogatym dorobkiem artystycznym.

Niezapomniane przeboje poetki, usłyszymy 28 września, w interpretacji Zespołu STARsi. Grupę tworzą aktywni seniorzy, których znamy z występów w Zespole Reprezentacyjnym Geriatrii, założonym ponad 4 lata temu w POK „Dom Chemika”. Na scenie zaprezentują się: Renata Siedlaczek, Edward Szymanek, Jagoda Sztuka, Janina Świech, Elżbieta Flasińska, Wiesław Suszek, Józefa Janczura i Bożena Jagielska. W programie m. in.: „Sing, sing”, „Małgośka”, „Nie żałuję”, czy „Nim wstanie świt”.

Wokalistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie:

Aleksandra Walasek – skrzypce,
Piotr Mazurek – gitara elektryczna,
Michał Matras – piano.

Koncert wyreżyserowany przez Renatę Siedlaczek, z pewnością doskonale wpisze się w poetycki klimat jesiennego wieczoru. Występ wzbogaci prezentacja fotografii nawiązujących do życia i twórczości Agnieszki Osieckiej.


Zapraszamy 28 września o godz. 18:00 do sali widowiskowej. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel.: 81 458 67 21.


 

 

Plakat, wykonawcy


 

źródło: POK "Dom Chemika"

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+