Mikołajki 2021 - Serwis Turystyczny Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Mikołajki 2021

data aktualizacji: 7 miesięcy temu 28.11.2021, odsłon: 813, ~UM Puławy

Już 5 grudnia (niedziela) o godz.16.00 serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże na miejskie Mikołajki 2021. Impreza odbędzie się na sali widowiskowej POK „Dom Chemika". Startujemy o godz. 16.00!

Bezpłatne wejściówki od dzisiaj czekają na Was w POK „Dom Chemika”!

W programie niesamowity pokaz iluzji Pana Buźki, wyjątkowy koncert z piosenkami
z ulubionych bajek w wykonaniu wspaniałych wokalistów – Magdy Wasylik i Kuby Jurzyka.  Nie zabraknie spotkania ze Świętym Mikołajem i słodkich upominków! Na wszystkich będą czekać zabawy ze Śnieżynką, mikołajkowa fotobudka i malowanie twarzy.

Przedstawiamy naszych artystów:

Pan Buźka to żółto-zabawna postać żywiąca się głównie śmiechem i drobnymi żartami znalezionymi w okolicach sceny. Prowadzi koczowniczy tryb życia, cyklicznie migrując na dalekie eventy lub lokalne imprezy. Charakteryzuje się łagodnym usposobieniem i przyjaznym stosunkiem do ludzi, zwłaszcza do dzieci. Szybko łapie z nimi kontakt i jest skory do zabawy. Powszechnie uznawany za jednego z najbardziej towarzyskich osobników w swoim gatunku. Można zauważyć u niego charakterystyczny żółty strój, zaakcentowany czarnym cylindrem. Pan Buźka obecnie znajduje się pod ochroną, gdyż jest jedynym przedstawicielem swojego gatunku. Jego dewiza to „Śmiech jak słońce spędza zimę z ludzkiej twarzy”.

* wydarzenie będzie się odbywało zgodnie z normami i obostrzeniami sanitarno-higienicznymi wynikającymi z wprowadzenia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii COVID-19


+ 17 głosów: 18 (94%) 1 -
Udostępnij na Google+