Ponad 900 kg karmy trafiło do schroniska - Serwis Turystyczny Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Ponad 900 kg karmy trafiło do schroniska

data aktualizacji: ponad rok temu 28.12.2021, odsłon: 559, ~UM Puławy

To dzięki Państwa zaangażowaniu ponad 900 kilogramów karmy trafiło do puławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Ten imponujący wynik to finał II edycji akcji zbierania karmy, zainicjowanej przez Central Park Bistro oraz Bistro U Kucharek w Puławach. W akcję zaangażowały się liczne firmy, instytucje, szkoły oraz osoby prywatne, wszystkich darczyńców łączy jedna cecha – miłość do czworonogów.

Akcja objęta była Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Puławy. Wspólnie z organizatorami i partnerami uczestniczyliśmy w przekazaniu karmy. Już od wejścia witali nas podopieczni schroniska, radosne szczeniaczki czekające na dobry, ciepły dom.


„Zima to najtrudniejszy dla nas i naszych podopiecznych czas” – mówią pracownicy schroniska. „Jesteśmy wdzięczni za pomoc i dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Naszym marzeniem jest, żeby było tak dużo adopcji, jak tej karmy” - dodają.

 

Strona Schroniska

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+