Dostosuj wydruk

Otwarcie Skateparku (zdjęcia)

Otwarcie Skateparku (zdjęcia)

W niedzielę 27 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie Skateparku przy ulicy Niemcewicza 2.  Na mieszkańców oraz gości z całego regionu czekał szereg atrakcji przygotowanych przez Skate Culture Foundation oraz MOSiR Puławy, m.in. warsztaty jazdy na deskorolce, hulajnodze, rolkach i bmx. Ponadto, przez cały dzień można było brać udział w konkursach. 

Obiekt przeszedł pełną przebudowę i został dostosowany do najnowszych standardów umożliwiających jazdę oraz organizację wydarzeń na najwyższym poziomie.

Nowy Skatepark wykonany jest w technologii betonowej–monolitycznej, która umożliwia płynną i bezpieczniejszą jazdę. Obiekt zyskał nowe ławki, oświetlenie, stoliki oraz toaletę automatyczną.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu pt. „Odnowa funkcjonalna podobszarów rewitalizacji w Puławach służąca zwiększeniu aktywności różnych grup mieszkańców oraz poprawie bezpieczeństwa i funkcjonalności terenów publicznych”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 13.3 Rewitalizacja obszarów miejskich.


Zdjęcie przedstawiające przedstawicieli miasta oraz mieszkańców biorących udział w przecięciu wstęgi w barwach Miasta Puławy

autor: UM Puławy

Źródło:

Dodano: 2021.06.28

turystyka.pulawy.eu